Novootvorená predajňa matrasvet Pezinok

Je mi cťou predstaviť Vám miesto , ktoré je mojim splneným snom 🙂

Miesto , kde viete zariadiť nielen spálňu , ale aj zvyšok interiéru , zútulniť si každé miesto , vdýchnuť mu šarm a nový dizajn .

Predstavujem Vám novootvorenú predajňu MatraSvet Fines  v Pezinku .

Mám dlhoročnú prax v oblasti predaja matracov a postelí , preto zveriť Váš výber do mojich rúk , je to najlepšie rozhodnutie , aké viete pre seba urobiť .

Som tu preto , aby Váš spánok prestal byť bolestivý , aby prestal byť pre Vás záťažou , ale naopak ste z neho mali radosť a potešenie .

Predajňa je situovaná v OC Bozinshoping , na Šenkvickej ceste 12/F (vedľa kasína)

V ponuke máme , ako ja s hrdosťou hovorím : Z každého rošku trošku 🙂

Základ tvoria kvalitné Slovenské postele a matrace , dala som si záležať na výbere poctivého dodávateľa a vybrala som Fines .

Je to kvalitný výrobca nábytku už vyše 30 rokov .

Momentálne prebiehajúca akcia na matrace 1+1 k nám priťahuje stále väčšie množstvo zákazníkov z Pezinka a okolia .

Vystavené máme takisto čalúnené kreslá , sedacie súpravy a aj rozkladacie jednolôžka .

Celý interiér krásne doladíte výberom kvalitných zatemňovacích závesov a záclon , ktoré objednávame na mieru a sú šité na Slovensku .

Poteší Vás široká škála obliečok , rôznej hustoty materiálu , čo v praxi znamená , že čím má obliečka vyššiu gramáž , tým je kvalitnejšia .

Kvalitné  paplóny a vankúše klasické či anatomické , sú pre nás samozrejmosťou . Výhodou je ,  že sa dajú v predajni vyskúšať .

Rovnako tak aj pri výbere matracov je treba skúšať naživo 🙂  Nehanbite sa , u nás sa budete cítiť ako doma 🙂 s kľudom si prineste trebárs aj pyžamko a  skúšajte koľko len potrebujete .

Prikryjem Vás , ztlmím osvetlenie a nič už nezabráni tomu , aby ste vybrali čo najlepšie . Celú atmosféru dotvára relaxačná hudba a kto má chuť kávička je k nákupu grátis 🙂

Výhodou našich matracov v prebiehajúcej akcii 1+1 je nepopierateľne dobre nastavená cena . Zároveň majú dvojakú tuhosť z každej strany inú , preto sa Vám vedia ešte lepšie prispôsobiť a Vy sami si určujete na ktorej strane budete ležať . Správny matrac poskytne telu dostatočne veľkú oporu a eliminuje bolestivosť . Pamätajte pri výbere na jedno základné pravidlo : Nie Vy , ale Vaša chrbtica si vyberá ten správny matrac 🙂 preto ležte , uvoľnite sa a skúšajte čo Vám bude najviac vyhovovať .

Sme tu pre Vás denne  od 10 h – 18 h , iba v nedeľu máme zatvorené . V prípade , že potrebujete neodkladne moje rady , viete sa objednať aj telefonicky mimo otváracích hodín 🙂

Tešíme sa na Vašu návštevu osobne , alebo na webe www.matrasvet.sk